Отримання електронних звуків від акустичних барабанів

Основи звуку електронних барабанів

Перш за все, що насправді відрізняє « електронний » звук барабана ? Однією з відповідей може бути те, що такі звуки були створені комп’ютером , або їх повторення , завжди однакове , створює машинний потік , який надає музиці певного відчуття.

Інше пояснення полягає в тому, що електронні звуки часто займають власний акустичний простір, який більше не нагадує барабанну установку в природному середовищі , а звучить штучно та обмежено. І саме з цього ви як барабанщик можете дуже ефективно почати:

Крок 1: Вимкнення звуку акустичних барабанів

ідверто дзвінкий малий барабан має свій шарм і добре проявить себе в акустичному контексті. Але якщо потрібно імітувати електронний звук, ці обертони створюють дуже природне , просторове відчуття , яке зазвичай суперечить нашому наміру. Тому нам потрібне демпфування. Для цього підходять різноманітні заходи, наприклад, техніка гаманця (див. фото нижче) може забезпечити короткий, жирний звук, який одразу надає сесії хіп-хопового смаку.

Крок 2. Налаштуйте акустичні барабани з Jingles

Багато звуків електронного малого барабана характеризуються частиною семплів бубна . Цю особливість має особливо соул-музика 60-х років . Такі звуки можна почути в Hip Hop , Neo Soul або Drum'n'Bass . Як окремо, так і в поєднанні з демпфуванням, це призводить до дуже автентичних фанкових звуків, які чудово підходять у контексті електронних басових партій або під час запису в цілому.

Крок 3: Додайте електронні педи до акустичних комплектів

Популярний спосіб надати акустичній барабанній установці електронний факел — додати до неї електронні компоненти . Асортимент продукції в цьому відділі досить великий, тому перед покупкою пристрою варто запитати себе, чого саме ви хочете. Це має бути добре відомий електронний звук плескання чи іноді спрацьовуючий гуркіт басового барабана?

Крок 4: Запуск і мікшування звуків акустичних і електронних барабанів

Все більше і більше барабанщиків використовують поєднання природних барабанних звуків і електронних елементів як наживо , так і в студії. Найпоширенішим способом зробити це є комбінація барабанної установки та тригера. Тригер прикріплений до обода , і при спрацьовуванні датчика відтворюється об’ємний звук барабана, а також змішаний сигнал від модуля барабана . Якщо ви хочете записати цю комбінацію, вам знадобиться один або кілька мікрофонів, інтерфейс і записуючий пристрій, наприклад комп’ютер.

Теоретично ви можете використовувати для цього будь-який драм-модуль, ви вирішуєте, скільки міксу ви хочете отримати від обох джерел сигналу. Бажаєте відтворити наживо більше ударів і саб-басів ? Потім ви просто шукаєте в модулі відповідний звук і надсилаєте його на живий мікшер зі свого модуля.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*